Decottopia İmmuno 30 Tablet
Decottopia İmmuno 30 Tablet

Decottopia İmmuno 30 Tablet (151644)

0,00
Marka : DECOTTOPIA
Fiyat : ₺289,00(KDV Dahil)

Bağışıklık sistemi zayıfladığında ve özellikle kronik veya tekrarlayan patolojik hastalıkların tedavisinde ve grip semptomlarının önlenmesinde yardımcı ve destekleyici bir üründür .Üst solunum yolu hastalıkları, bronşit, astım, genel güç kaybı, antizem, romatizma, artrit, kronik ağrılar, siyatik, diyabetik, hepatit, prostat büyümesinde önerilir.

Fizyolojik etkisi: Reishi ve Shitake mantarı vücudumuzun doğal savunma sistemini geliştirir ve destekler.

Cordyceps (Tırtıl mantarı) ise solunumun yollarının işlevini ve doğal savunma sisteminin gelişimini destekler.

Acerola (C vitamini) aynı miktardaki limon ve portakalın neredeyse 20 katı C vitamini içerir.

Grip ve üst solunum yolu enfeksiyonlarını önleme alerji, soğuk algınlığı gibi bağışıklığın düştüğü durumlarda iyi bir destekleyicidir.

Çinko : Vücudumuzdaki dokularda yer alan sağlığımız için önemli bir mineraldir
Bağışıklık sisteminden üreme organlarına bir çok hormonal fonksiyondan beyin sağlığı ve enerji ihtiyacımıza kadar gerekli bir mineraldir.

Goji berry: Tıbbi bir meyve olarak geçmişe Antik Çin köklerine dayanır. Gojiberry Çin tıbbında bir çok insanın göz, karaciğer ve böbrek rahatsızlıklarını tedavi etmede kullanılır.
Goji meyvesi içeriğinde vücudumuz için bir çok faydalı mineral ve vitamin barındırır.
C vitamini, lif, Demir, A vitamini, Çinko, Kalsiyum, Selenyum, antioksidanlar ve 8 temel aminoasit.

Gojiberry, içeriği ile polisakkarit sayesinde alınan gıdaların yağ şeklinde depolanması yerine enerjiye dönüşmesine,Kandaki şeker salınımını düzenleyerek ani kan şekeri düşüşünü engellemeye yardımcıdır. Potansiyel olarak daha düşük kan şekeri sağlamak, şeker toleransını artırmak, insülün direncini hafifletmek, insülün üretmeye yardımcıdır. Yapılan çalışmalarda grip aşısı etkinliğini artırmaya yardımcı olduğu görülmüştür.

 

Göz ve cilt sağlığı için antioksidanlar içerir. Özellikle kendisine kırmızı ve parlak rengi veren yüksek seviyede zeaksantin içerir. Antioksidanlar ,hücreleri duman ve radyasyon gibi elementlere maruz kaldıklarında parçalamaya karşı korurlar.90 gün boyunca yapılan çalışmalarda Goji ile besin takviyesi yapan yaşlı yetişkinlerin gözlerinde daha az hipopigmentasyon ve daha az drusen ve sarı çökeltiler olduğunu bulmuştur.
Artan Testosteron: Goji meyvelerinin cinsel doğurganlığa bağlı uzun bir geçmişi vardır.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı