YoungBlood Mineral Lengthening Maskara Black 10ml
YoungBlood Mineral Lengthening Maskara Black 10ml

YoungBlood Mineral Lengthening Maskara Black 10ml (89848)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺260,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺130,00(KDV Dahil)

YoungBlood Mineral Lengthening Maskara 10ml

Vitaminlerle zenginleştirilmiş Youngblood maskaralar eşsiz fırçası ile hacim sağlar ve kirpikleri ayırır ve besler. Piyasadaki diğer maskaraların aksine, Youngblood’ın maskarası bulaşmaz veya toplanmaz; kirpiklerin dolgun ve daha kalın görünmesini garanti eder.

İÇERİK:
Aktif içeriklerden biri maskaraların performansını arttıran balmumudur. Pirinç proteini kirpikleri nemli hissetmemizi sağlar. Diğer maddeler ise yatıştırıcı ve koruyucu özelliklerinden dolayı papatya, aloe ve E vitaminidir.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı