YoungBlood EyeLiner Pencil Passion
YoungBlood EyeLiner Pencil Passion

YoungBlood EyeLiner Pencil Passion (89843)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺189,98(KDV Dahil)
İndirimli : ₺94,99(KDV Dahil)

Young Blood EyeLiner Pencil Passion

 
 YoungBlood Zengin, Doğal Konsantre Renklerde Eyeliner Göz Kalemi

Tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur.

YoungBlood Eye liner göz kalemleri zengin, konsantre doğal renklerle hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.
YoungBlood Eye liner Pencil akmaz ve dağılmaz bir yapıya sahiptir.
Gözleri irite etmeyen doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Çok amaçlı kullanıma sahiptir.
YoungBlood Eyeliner göz kalemlerinin ucunu eyeliner uygulaması için sivri olarak açabilirsiniz veya dumanlı göz makyajı için dağıtarakta uygulayabilirsiniz. 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı