Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul
Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul

Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul (30849)

0,00
Marka : Vichy
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺319,20(KDV Dahil)

Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul

Ürün Özellikleri :Ampül formunda tasarlanmış olan saç bakımı ürünleri düzenli kullanımla saç derisini canlandırmaya, dökülme sorunlarını azaltlmaya ve saç köklerinin artmasına yardım eder. Kullandıktan sonra saçların yıkanması gerekmez, paraben içermemektedir.

Sonuç :Saçlardaki dökülme sorunu ile mücadele ederken yeni saç oluşumunu desteklemeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli :Ürünü uygulayabilmeniz için paketlerin içinden uygulama başlığı çıkmaktadır. Ampul formunda olan ürünler bu başlık yardımı ile saçların diplerine, saç derisine uygulanarak kullanılır. Uygulamadan sonra saçlarda beklemesi gereklidir, saçlar yıkanmaz. Her gün 1 adet ampül saç derisine uygulanmalıdır. İstenilen etkili sonuçlar için yaklaşık 3 ay kadar kullanmanızı tavsiye ederiz.

İçerik :Alchol denat, aqua, diethyllutidinate, citric asid, safflower, glucoside, parfüm.

Saçlarımızın dolgun, hacimli ve bakımlı olması, temiz ve mutlu hissetmemizi sağlar.Saç derisinin sağlıklı olması, saçlarımızın da güçlü olmasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlamaya yardımcı olur. Saç kökleri saç derisinin içinde bulunduğundan köklerin beslenmesi deözel bir bakım ister.

Saçlar da tüm canlılar gibi köklerden çıkar, büyür ve budöngüsünü tamamladığında ölürler. Ancak bazı etkenler saçlarınızın büyümesinin durmasına ve bu duraklama döneminde yeniden uyanmadan ölmelerine, koparak ya da kökten dökülmesine neden olurlar.

Vichy Neogenic, %5 Stemoxydine içeriğine sahiptir.

Ampüller, saç derisine bakım yaparak, saç köklerini yeniden uyandırmaya teşvik eder. Saç tellerinin sayısı artmaya ve saç yapısı yeniden yoğunlaşmaya başlar.

Hassas saç derisi için de uygun olan ürün, dermatolojik testlerden de geçirilerek hazırlanmıştır.

Vichy de bu sorun için çalışmalar yaparak sizin için Vichy Dercos Neogenic'i üretti.

Vichy Dercos serisi saçlarınızda yaşadığınız farklı saç sorunları için tasarlanmıştır.

Tıpkı cildimiz gibi saçlı deride yaşanan cilt sorunları saçlarınızı etkiler bu nedenle kullanacağınız ürünler saçlı deriye bakım yapmak ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için tasarlanmıştır. Kadın ve erkeklerin saç dökülmeleri farklı bölgelerden dökülen saçları ifade etmek için kullanılır. Vichy Dercos, kadınlar da ve erkekler de kullanılabilir.

Saç köklerinin işleyişini yeniden aktif hale getirebilmek için çalışan ürün, sıvı haldeki ampüllerden oluşmaktadır.

Kullanımı paketin üzerinde ayrıntılı olarak açıklanmıştır ve bu direktiflere dikkat ederek kolayca uygulayabilirsiniz.

dökülen saçlar kaderiniz değil, siz de uygun ürünler kullanarak daha güzel ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı