Uriage Pruriced Creme Soothing Cream 100 ml - Kaşıntı Giderici Krem
Uriage Pruriced Creme Soothing Cream 100 ml - Kaşıntı Giderici Krem

Uriage Pruriced Creme Soothing Cream 100 ml - Kaşıntı Giderici Krem (61885)

0,00
Marka : URIAGE
Fiyat : ₺158,23(KDV Dahil)

Uriage Pruriced Creme Soothing Cream 100 ml

Kaşıntı gidermeye yardımcı bakım kremi

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

İçeriğindeki mineralli termal su sayesinde cildi nemlendirerek, kaşıntı ve batma hissinin hızla giderilmesi için kullanılabilir. Özellikle tahriş olmuş ve zarar görmüş ciltlerde etki verir.

Ürün Avantajları

Cilte oluşan kaşıntıyı önlemek ve cilte yatıştırma sağlamak için kullanıma uygundur.

Ürün Kullanımı

İnce tabaka halinde uygulayın. Çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Ürün Bileşimi

Uriage Thermal Water, Calamine, Raspberry seed oil (rich in essential fatty acids - Balanced combination of essential fatty acids) omega 3 and omega 6, Hypoallergenic, Non-comedogenic, Fragrance-free, Preservative-free

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı