Uriage D.S Gel Nettoyant Regulation Foaming Gel 150 ml
Uriage D.S Gel Nettoyant Regulation Foaming Gel 150 ml

Uriage D.S Gel Nettoyant Regulation Foaming Gel 150 ml (61886)

0,00
Marka : URIAGE
Fiyat : ₺133,76(KDV Dahil)

Uriage D.S Gel Nettoyant Regulation Foaming Gel 150 ml

Kızarıklık ve pullanma eğilimli ciltlere özel temizleme jeli

Cilt Tipi

Kızarıklık ve Pullanma Eğilimli Ciltler

Ürün Özellikleri

Uriage temizleme jeli, hafif yapısıyla tahriş olmuş, pullanma ve kızarıklık eğilimi olan hassas ciltlerin yanı sıra kepekli saçlı derinin de zarar görmeden nazikçe arınıp temizlenmesi için kullanılabilen bir üründür.

Ürün Avantajları

Cildin nemlendirme, tahriş olmuş bölgelerde yatıştırıcı etki sağlamak için kullanıma uygundur.

Ürün Kullanımı

Yüz ve vücutta günde 1-2 kez kullanın. Islak cilt üzerine köpürterek uygulayın. Birkaç dakika köpüğü beklettikten sonra bol su ile durulayın. Saçlı deriye haftada 2-3 kez şampuan olarak uygulayın. 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı