Uriage Cu-Zn+ Gel Nettoyant Anti-Irritations Gel Nettoyant 200 ml
Uriage Cu-Zn+ Gel Nettoyant Anti-Irritations Gel Nettoyant 200 ml

Uriage Cu-Zn+ Gel Nettoyant Anti-Irritations Gel Nettoyant 200 ml (66016)

0,00
Marka : URIAGE
Fiyat : ₺133,76(KDV Dahil)
Uriage Cu-Zn+ Gel Nettoyant Anti-Irritations Gel Nettoyant 200 ml

Uriage CU-ZN Anti-Irritation Cleansing Gel şiddetli cilt kuruluğu yaşayan, atopik dermatit eğilimi olan ciltlerin günlük temizliğini sağlamaya yardımcı olur. İçeriğindeki Uriage termal su ile cildi nemlendirip yatıştırır.

Kullanım: Köpürterek uygulayın. Bol su ile iyice durulayın. Gözle temasından kaçının. Çocuk ve yetişkinlerin kullanıma uygundur.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı