URIAGE BARIESUN MINERAL CREAM SPF+50 100 ML
URIAGE BARIESUN MINERAL CREAM SPF+50 100 ML

URIAGE BARIESUN MINERAL CREAM SPF+50 100 ML (61891)

0,00
Marka : URIAGE
Fiyat : ₺177,41(KDV Dahil)

Uriage Bariesun Mineral Cream SPF 50 Mineral Güneş Koruyucu Krem 100 ml Özellikler:

İçerdiği %100 mineral güneş filtreleri sayesinde hassas alerjik ciltler için kimyasal filtrelere karşı hassasiyet riskini azaltıcı etki sunar. Yüksek koruma ve tolerans sağlayan ürünün kullanımı kolaydır ve hızla emilir. Kremsi ve yağlı olmayan yapısı ile suya dayanıklıdır. Hassas ve kırılgan çocuk ve yetişkinler için ideal kullanım kolaylığı sunar. Güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili ve üst düzeyde korumayı en iyi şekilde gerçekleştirir. Yüksek faktörlü güneş koruyucu ürün yoğun güneş ışığına karşı üst düzeyde bakım gerçekleştirir. Paraben, alkol içermeyen ürün son derece etkili bir bariyer geliştirerek cildin korunmasına destek olur.

 

Vücuda Etkisi: Mineral içerikli ürün hassas ve alerjik ciltler için geliştirilmiştir. Hassas ve kırılgan çocuk ve yetişkinler için geliştirilmiş ürün cildi UV ışınlarına karşı korur. Yoğun güneş ışınlarına karşı yüksek faktörlü koruma sağlar. Cildi serbest radikallere karşı maksimum düzeyde korur. Nemlendirici ve besleyici bakım sunan ürünle ileri düzeyde koruyuculuk sağlanır.

Uygulana Bölge: Yetişkin ve çocuklar için kullanılan ürün hassas ciltlerde son derece etkilidir.

Kullanım Şekli: Etkili ürün güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanmalıdır. Uygulama her 2 saatte bir tekrarlanmalıdır. Sürekli koruma sağlamak için özellikle yüzme ve spor sonrasında ürünün yenilenmesi gerekmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanmalıdır. Gerekirse tekrar etmesinde sakınca yoktur.

Not: Bebeklerve küçük çocuklarda çok yüksek faktörlü güneş koruyucu ürünler kullanılıyor olsa dahi güneşe maruz bırakmamak gerekir.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı