Solgar Vitamin C 500 Mg With Rose Hips 100 Tablet
Solgar Vitamin C 500 Mg With Rose Hips 100 Tablet

Solgar Vitamin C 500 Mg With Rose Hips 100 Tablet (9881)

0,00
Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺78,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,57(KDV Dahil)

Solgar Vitamin C 500 mg Rose Hips 100 Tablet nedir?

 Kuşburnu (Rosa Canina) çok zengin bir vitamin kaynağı olarak bilinmektedir. Solgar Vitamin C 500 Rose Hips, formülasyonunu kuşburnu ekstresinden sağlamaktadır. C vitamini insan vücudunda üretilemez ve dışardan besin yoluyla veya besin takviyesi ile alınması gerekmektedir.

Suda eriyebilen C vitamini askorbik asit olarak da bilinmektedir. C vitamini ısıya karşı hassastır ve pişirilince etkisi azalabilir. C vitamini hakkında diş ve kemiklerin gelişimi üzerine etkilerini inceleyen birçok bilimsel araştırma bulunmaktadır.

 Solgar Vitamin C 500 mg Rose Hips 100 Tablet özellikleri:

Bu takviye edici gıda, tablet formda hazırlanmış olup 100’ lük cam şişede sunulmaktadır.

İçeriğinde şeker, tuz, soya, buğday, maya, gluten ve süt ürünleri bulunmamaktadır.

Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermemektedir.

Bu maddelere hassasiyeti olanlar ve vejetaryenler tarafından kullanıma uygundur.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı