Solgar Fish Oil 1000Mg 60 Kapsül
Solgar Fish Oil 1000Mg 60 Kapsül

Solgar Fish Oil 1000Mg 60 Kapsül (282)

0,00
Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺107,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺102,50(KDV Dahil)

Solgar Fish Oil 1000mg (Balık Yağı) Nedir?

 Balık Yağı, çoklu doymamış yağ asidi formunda Omega-3 yağ asidi içermektedir. Omega-3 yağ asitleri vücut tarafından üretilemeyen ve dışarıdan besinlerle veya takviyelerle alınması gerekmektedir.

Balıklar da yağ asidini kendi üretemez, yediği planktonlardan alır. Planktonlar soğuk sularda daha yağlı olurlar ve dolayısıyla soğuk sularda bulunan balıklar omega 3 yağ asiti yönünden daha zengindir.

Omega yağ asidi EPA ve DHA’ yı içerir. Yapılan araştırmalarda, esansiyel omega 3 (EPA-DHA) yağ asitlerinin dengeli alımının özellikle kalp ve damar sağlığının korunması açısından faydalı olabileceği vurgulanmaktadır. EPA ve DHA’ nın antienflamatuar etkisinin olması nedeniyle kas-iskelet sistemi ve bağışıklık sistemi üzerinde faydalı etkileri olabilmektedir.

 Softjellerdeki balık yağı karışımı civa gibi ağır metaller ve çevresel kirliliklerden arındırılmıştır.

 Solgar Fish Oil 1000mg 60 Softjel (Balık Yağı) özellikleri:

 Bu takviye edici gıda, softjel formunda hazırlanmış olup 60’ lık cam şişede sunulmaktadır.

İçeriğinde şeker, buğday, mısır, tuz, nişasta, maya ve süt ürünleri bulunmamaktadır.

Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermemektedir.

Softjel kaynağı olarak sığır jelatini kullanılmıştır.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı