Skinceuticals Simply Clean 250 ml
Skinceuticals Simply Clean 250 ml

Skinceuticals Simply Clean 250 ml (33960)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺246,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺209,10(KDV Dahil)

Skinceuticals Simply Clean 250 ml

Peeling özellikli meyve asitleri ve bitkisel özlerle cilt temizliğinin derecede yapılmasına yardımcı olan normal ve yağlı problemler için temizleme jeli, ciltteki fazla yağın, kirin ve makyaj kalıntılarının temizlenmesine yardımcı olur. Cilde yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Kokusuz ve alkolsüz yapısı ile tüm cilt tiplerinin kullanımı için idealdir.
 
İçerdiği papatya, aloe ve adaçayı özleri ile cildi yatıştırma özelliğine sahip olan normal ve yağlı problemler için temizleme jeli, karma yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Karma ve yağlı ciltler için ideal bir bakım oluşturan jel, gözenekleri sıkıştırır ve bitkisel özlerle cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar.
 
Kullanım Şekli:
Yüz yüzeyindeki ölü cilt kalıntılarının derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Cildi arındırır ve yağ dengesinin düzenlenmesini sağlar. Sabah ve akşam günde 2 kez uygulanması tavsiye edilen jel, yüz, boyun ve dekolte bölgesine ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Cilde nazikçe masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir. Ilık su ile durulanmalıdır. 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı