Skinceuticals Emollience 50 ml
Skinceuticals Emollience 50 ml

Skinceuticals Emollience 50 ml (33943)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺360,00(KDV Dahil)

Skinceuticals Emollience 50 ml


Ürünün Faydaları:
Özel seçilmiş, yedi doğal özden ve yağlardan oluşan formulüyle bu zengin ve kalıcı nemlendirici kuru ve hassas ciltler için mükemmeldir. Üç çeşit zengin besleyici nitelikli Brezilya kökenli deniz yosunu cildi beslerken, üzüm tohumu yağı, gül yağı ve makademia gün boyunca nemin ciltte tutulmasına ve depolanmasına yardımcı olur.Cildi besler ve nemlendirir.Nemi ciltte tutar ve depolar.Eşit olarak ve çabuk emilir.
 
Kullanım Sıklığı:
Günde bir veya iki kere tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Gözle doğrudan temas etmesinden kaçınınız.
 
Ürün Bileşimi:
Aqua/Water, Glycerın, Algae/Hypnea Muscıformıs Extract, Sesama Indıcum Oıl/Sesame Seed Oıl, Glyceryl Stearate, Vms Vınıfera Seed Oıl/Grape Seed Oıl Rosa Canna Fruıt Oıl, Macadamıa Ternıfolıa Seed Mangıfera Indıca Seed Oıl/Mango Seed Oıl Algae/Sargassum Fılıpendula Extract, Sorbıtol, Stearıc Acıd, Propylene Glycol, Trıethanolamıne, Paımıtıc Acıd, Algae/Gellıdıela Acerosa Extract, Phenoxyethanol, Carbomer, Panthenol, Chlorphenesın, Methylparaben, İlisnıum Luıa, Allantoın, Buttıparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Fagus Sylvatıca Extract/Fagus Sylvatıca Bud Extract, Lavandula Angustıfolıa Oıl/Lavender Oıl, Rosmarınus Offıcınalıs Leaf Oıl/Rosemary Leaf Oıl, Prunus Armenıaca Kernel Oıl/Aprıcot Kernel Oıl, Pogostemon Cablın Oıl, Prunus Cerasus Drag/Bıtter Cherry Extract, Macrocystıs Pyrıfera Extract, Lınalool, Chamomılla Recutıta Extract/Matrıcarıa Flower Extract, D163161/3
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı