SkinCeuticals C E Ferulic Prevent - Antioksidan Serum 30ml
SkinCeuticals C E Ferulic Prevent - Antioksidan Serum 30ml
SkinceuticalsSerumlarSkinCeuticals C E Ferulic Prevent - Antioksidan Serum 30ml

SkinCeuticals C E Ferulic Prevent - Antioksidan Serum 30ml (33940)

5,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.250,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.000,00(KDV Dahil)

SkinCeuticals C E Ferulic - 30ml Treatment

 

Bu devrimsel özellikte ürüne sahip olmakta olan ürün, patentli anti-oksidan birleşimi ile beraber uzun yıllar sürmekte olan topikal anti-oksidanlar ve bunun emilimi ile ilgili araştırmaların ve geliştirmelerin sonucunda ortaya çıkmıştır. Doktor Pinnell’in C vitamini teknolojisindeki öncü araştırmaları doğrultusunda CE Ferulic’in orjinal formülü, E vitaminin en saf hali alphatocopherol ile kuvetlendirilmiş L-askorbik asit (C vitamini) ve güçlü bitkisel anti-oksidanferulic asit içermektedir. Çevresel zararlara karşın cildin doğal anti-oksidan savunmasından daha da fazla savunma sağlamaktadır. Cilt yaşlanması gibi sorunlara karşın savunma için ideal olarak günlük, etkili bir cilt bakım ürünüdür .

Foto-hasara neden olarak cildin yaşlanma etkilerini bu ürün günden güne düzeltmektedir. İnce çizgiler, kırışıklıklar, düzensiz cilt rengi, elastikiyet kaybında azalmak göstermektedir.

Kolajen sentezini tetiklemeye yardımcı ederken aynı zamanda, serbest radikallerin hasarlarına karşın cildi koruma altına almaktadır.

Cilt tarafından emildikten daha sonra yıkansa bile ürünün tesirni devam ettirerek ve koruma sağlamaktadır.

Güneş korumaları ile beraber aynı zamanda uygulamak için ideal bir üründür.

SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım Kullanımı:

Sabahları ya da günün uygun görülmekte olan saatlerinde, temizlenmiş olan cilde 4-5 damla halinde uygulanması önerilmekte olan SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım ürünü, parmak uçları ile dairesel hareketlerle beraber masajda bulunarak, tüm yüz ve boyun dekolte bölgesine ince bir tabaka şeklinde uygulanması gerekmektedir.

 

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı