Phyto Subtil Elixir Kuru Saçlar İçin Besleyici Işıltı Veren Yağ 75 ml
Phyto Subtil Elixir Kuru Saçlar İçin Besleyici Işıltı Veren Yağ 75 ml

Phyto Subtil Elixir Kuru Saçlar İçin Besleyici Işıltı Veren Yağ 75 ml (28279)

0,00
Marka : Phyto
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺193,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺144,75(KDV Dahil)

Phyto Subtil Elixir Kuru Saçlar İçin Besleyici Işıltı Veren Yağ 75 ml

 

Phyto Subtil Elixir içeriğindeki güçlü ve güzelleştirici yağ karışımı ile saçlarınıza parlaklık ve esneklik verir. A ve E vitaminleri ve mineraller yönünden zengin olan ve besleyici özelliği ile bilinen yumurta sarısı yağının, buğday tohumu ve karanja yağı ile birleşimi saçlarınızı yenilemeye ve dışarıdan gelen zararlı etkilere karşı korumaya yardımcı olur. Kamelya çiçeği yağı, saçlarınızı nemlendirerek yumuşatmaya destek olur ve daha sağlıklı ve ipeksi saçlara sahip olmanız konusunda yardımcıdır.

  Kullanım:

Haftada 1 ya da 2 kez saçlarınıza diplerden başlayarak aşağıya doğru uygulayınız. Saçlarınıza masaj yaparak nazikçe ürünü yayınız. 10 dakika ya da saçınızın gözenek yapısına göre daha fazla bekletiniz. İyice durulayıp, saçlarınızı şampuanlayınız.

 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı