Phyto Phytopolleine Elixir Cansızlaşmış Saçlar için 25 ml
Phyto Phytopolleine Elixir Cansızlaşmış Saçlar için 25 ml

Phyto Phytopolleine Elixir Cansızlaşmış Saçlar için 25 ml (10092)

Marka : PHYTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺229,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺194,65(KDV Dahil)
Phyto Phytopolleine Elixir Cansızlaşmış Saçlar için 25 ml
 
 
Cansızlaşmış Saçlar için Bakım Ürünü 25ml
 
 
Sağlıksız, cansız saçları tarayıp şekillendirmek güçtür. Phytopolleine güçlendirici özellikleri nedeni ile saçların zayıf yönlerini düzeltir ve güçsüzleşmiş saç derisini normal hale getirir.
 

Kullanım şekli:
 
 
Kuru saçlara uygulanmalıdır. İsteğe bağlı olarak şampuandan yarım saat önce veya  1 gece önce saç tutam tutam ayrılır damlalıklı şişeden saçlı deriye hafif masaj ile uygulanır. en az yarım saat beklenir. 
 
 
İçerik:
 
Zea Mays (Corn) Germ Oıl (Huıle De Germes De Maıs), Fragrance (Parfum), Cıtrus Medica Lımonum (Lemon) Peel Oıl (Cıtron), Lımonene, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oıl (Cajeput), Rosmarınus Offıcınalıs (Rosemaryl) Leaf Oıl (Romarın), Salvıa Offıcınalıs (Sage) Oıl (Sauge), Cupressus Sempervırens Oıl (Cypres), Lınalool, Cıtral, Isoeugenol, Geranıol, Eugenol, Coumarın, Cıtronellol.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.