Phyto Phytopolleine Elixir Cansızlaşmış Saçlar için 25 ml
Phyto Phytopolleine Elixir Cansızlaşmış Saçlar için 25 ml

Phyto Phytopolleine Elixir Cansızlaşmış Saçlar için 25 ml (10092)

0,00
Marka : Phyto
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺229,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺171,75(KDV Dahil)
Phyto Phytopolleine Elixir Cansızlaşmış Saçlar için 25 ml
 
 
Cansızlaşmış Saçlar için Bakım Ürünü 25ml
 
 
Sağlıksız, cansız saçları tarayıp şekillendirmek güçtür. Phytopolleine güçlendirici özellikleri nedeni ile saçların zayıf yönlerini düzeltir ve güçsüzleşmiş saç derisini normal hale getirir.
 

Kullanım şekli:
 
 
Kuru saçlara uygulanmalıdır. İsteğe bağlı olarak şampuandan yarım saat önce veya  1 gece önce saç tutam tutam ayrılır damlalıklı şişeden saçlı deriye hafif masaj ile uygulanır. en az yarım saat beklenir. 
 
 
İçerik:
 
Zea Mays (Corn) Germ Oıl (Huıle De Germes De Maıs), Fragrance (Parfum), Cıtrus Medica Lımonum (Lemon) Peel Oıl (Cıtron), Lımonene, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oıl (Cajeput), Rosmarınus Offıcınalıs (Rosemaryl) Leaf Oıl (Romarın), Salvıa Offıcınalıs (Sage) Oıl (Sauge), Cupressus Sempervırens Oıl (Cypres), Lınalool, Cıtral, Isoeugenol, Geranıol, Eugenol, Coumarın, Cıtronellol.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı