Phyto Phyto 9 Nourshing Cream
Phyto Phyto 9 Nourshing Cream

Phyto Phyto 9 Nourshing Cream (183)

0,00
Marka : PHYTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺160,65(KDV Dahil)

Phyto 9 Nourishing Day Cream 50ml


9 bitkisel ekstresi ile günlük ultra besleyici krem, nemini yitirmiş saçlar için PHYTO 9, Makadamia yağı,nemlendirici ve besleyici özellikleri nedeniyle özenle seçilmiş bitkisel ekstrelerin kombinasyonu. Temel yağ asitleri yönünden çok zengin, Hawai'de yetişen Makadamia Yağı, saçı yağlandırmadan besler. Soya, Kalendula bardan ve bitki helmesi keratinin su oranının düzene girmesine  yardımcı olur. Yeniden yapılanan ve korunan saçlar, ışıltı, esneklik ve yumuşaklığı yeniden kazanır.

Özellik:


9 bitki ekstresi ile, günlük ultra besleyici krem, nemini yitirmiş saölar için PHYTO 9, Makadamia yağı, nemlendirici ve besleyici özellikleri nedeniyle özenle seçilmiş bitkisel ekstreslerin kombinasyonu. Temel yağ asitleri yönünden çok zengin, Hawai'de yetişen Makadamia yağı, saçı yağlandırmadan besler. Soya, Kalendula bardan ve ve bitki helmesi keratinin su oranının düzene girmesine yardımcı olur. Yeniden yapılanan ve korunan saçlar, ışıltı, esneklik ve  yumuşaklığı yeniden kazanır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı