Nature's Bounty B-12 Vitamin 500 mcg 100 Tablet
Nature's Bounty B-12 Vitamin 500 mcg 100 Tablet

Nature's Bounty B-12 Vitamin 500 mcg 100 Tablet (20390)

Fiyat : ₺63,50(KDV Dahil)
Nature's Bounty B-12 Vitamin 500 mcg (Hızlı emilen vitamin b12 dilaltı pastilleri)
B-12 vitamini, normal kan hücrelerinin üretimi için gereklidir ve sinir sistemi sağlığını destekleyici etkileri vardır. İyi beslenme, hastalıkları önleyebilir fakat bazen stres, hızlı ve ayaküstü yemek yeme, beslenme kalitesinin düşmesine ve günlük ihtiyaç duyduğumuz vitaminlerin yeterli alınamamasına neden olur. B kompleks ailesinin en önemli üyelerinden olan vitamin b-12, kan değerlerini korur, hücre oluşumunda hayati önem taşır ve diğer vitaminlerle beraber besinlerin enerjiye dönüşmesini sağlar. Dil altı formu sayesinde emilimin hızlandığı ve biyoyararlanımın arttığı gözlenmiştir.
Kullanım Şekli: Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı günde 1-5 mikropastil veya sağlık uzmanı tavsiyesine göre kullanılır.
İçindekiler: 1 mikropsatilde B-12 vitamini 500 mcg
Şeker, nişasta, süt, laktoz, soya, gluten, maya, balık, sodyum, yapay aroma koruyucu içermez.
Hamilelik ve emzirme döneminde veya herhangi bir ilaç kullanımında sağlık uzmanı tavsiyesi ile kullanılmalıdır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.