Nature's Bounty B-12 Vitamin 500 mcg 100 Tablet
Nature's Bounty B-12 Vitamin 500 mcg 100 Tablet

Nature's Bounty B-12 Vitamin 500 mcg 100 Tablet (20390)

5,00
Fiyat : ₺63,00(KDV Dahil)
Nature's Bounty B-12 Vitamin 500 mcg (Hızlı emilen vitamin b12 dilaltı pastilleri)
B-12 vitamini, normal kan hücrelerinin üretimi için gereklidir ve sinir sistemi sağlığını destekleyici etkileri vardır. İyi beslenme, hastalıkları önleyebilir fakat bazen stres, hızlı ve ayaküstü yemek yeme, beslenme kalitesinin düşmesine ve günlük ihtiyaç duyduğumuz vitaminlerin yeterli alınamamasına neden olur. B kompleks ailesinin en önemli üyelerinden olan vitamin b-12, kan değerlerini korur, hücre oluşumunda hayati önem taşır ve diğer vitaminlerle beraber besinlerin enerjiye dönüşmesini sağlar. Dil altı formu sayesinde emilimin hızlandığı ve biyoyararlanımın arttığı gözlenmiştir.
Kullanım Şekli: Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı günde 1-5 mikropastil veya sağlık uzmanı tavsiyesine göre kullanılır.
İçindekiler: 1 mikropsatilde B-12 vitamini 500 mcg
Şeker, nişasta, süt, laktoz, soya, gluten, maya, balık, sodyum, yapay aroma koruyucu içermez.
Hamilelik ve emzirme döneminde veya herhangi bir ilaç kullanımında sağlık uzmanı tavsiyesi ile kullanılmalıdır.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı