Mavala Jel Görünümlü Son Kat 10ml
Mavala Jel Görünümlü Son Kat 10ml

Mavala Jel Görünümlü Son Kat 10ml (88952)

0,00
Marka : MAVALA
Fiyat : ₺209,00(KDV Dahil)

Mavala Jel Görünümlü Son Kat 10ml

Şeffaf jel yapısındaki görünümlü son kat, jel görünümlü bombeli bir son kat için hacim verici, parlak bir ciladır.
Ojenin erken yıpranmasını ve pul pul dökülmesine karşı koruyucu bir kalkan oluşturur

Sonuç:
UV Lambası kullanılmadan jel görünmlü son kat avantajı

Kullanım:
Manikürünüzün görünümünü hacim ve süper parlaklık ile sonladırmak için tırnak plağının üzerine ya da sadece bir taban katı üzerine veya ojenizin son katının üzerine doğrudan uygulayın. Mümkün ise, yıpranmaya karşı dayanıklılığı arttırmak için tırnağın serbest ucunun hafifçe altına uygulayın. 
pürüzsüz ve parlak bir sonuç için manikürünüzün her katmanının kurumasını bekleyin

İpuçları:
Hızlı kuruma için manikürünüzü Nemlendirici Oje Kurutucu ve Mavadry sprey ile tamamlayın. Manikürünüzden 2 gün sonrasında uygulayacağınız 1 kat colorfix ojenizin parlaklığını ve tutuşunu güzelleştirecektir

Not:
Klasik bir son kattan daha kalın formülü bulunan jel görünümlü son kat dikkatlice kullanılmalıdır. 
Ürünün doğru miktarının elde edilebilmesi için ,fırçanın sapını ve fırçayı ürün şişesinin baş kısmının içine doğru, dikey olarak dikkatlici silerek fazlasını giderin.
Gerekirse ürün şişesinin baş kısmını temizleyin
Ürün şişesinin ağzını güvenli şekilde kapatın
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı