Mavala 002 Base Coat-Koruyucu Ön Cila
Mavala 002 Base Coat-Koruyucu Ön Cila

Mavala 002 Base Coat-Koruyucu Ön Cila (34251)

0,00
Marka : Mavala
Fiyat : ₺134,00(KDV Dahil)

Mavala 002 Base Coat-Koruyucu Ön Cila 10 ml

Mavala 002 tırnakları koruyan ve güçlendiren çift etkiye sahiptir,tırnak ile boya arasında darbeleri emen ojenin tırnakları sarartmasını önleyen ve manikürünüzün ömrünü uzatan esnek bir katman oluşturur.Mavala 002 tırnakları koruyan ve güçlendiren çift etkili bir ön ciladır.Hafif yapışkan kıvamı ürüne iki önemli avantaj sağlar.Ojenin içinde bulunan renk pigmentlerinden tırnakları korur,sararmalarını önler ve ayrıca ojenin tutunmasını arttırır.Manikürünüz iki misli uzun dayanacaktır.

Kullanım Şekli : Tırnak yüzeyini iyice temizleyip bir kat 002 uygulayınız.

 

 

 

Oje altı kullanım içindir.Tırnağı korur.Tırnak ile oje arasında,oluşturduğu esnek katman darbeleri emerek ojenin ömrünü uzatır.Sağlıklı tırnaklarınızın ojeden sararmasını ve lekelenmesini önler.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı