Mavala 002 Base Coat-Koruyucu Ön Cila
Mavala 002 Base Coat-Koruyucu Ön Cila

Mavala 002 Base Coat-Koruyucu Ön Cila (34251)

Marka : MAVALA
Fiyat : ₺134,00(KDV Dahil)

Mavala 002 Base Coat-Koruyucu Ön Cila 10 ml

Mavala 002 tırnakları koruyan ve güçlendiren çift etkiye sahiptir,tırnak ile boya arasında darbeleri emen ojenin tırnakları sarartmasını önleyen ve manikürünüzün ömrünü uzatan esnek bir katman oluşturur.Mavala 002 tırnakları koruyan ve güçlendiren çift etkili bir ön ciladır.Hafif yapışkan kıvamı ürüne iki önemli avantaj sağlar.Ojenin içinde bulunan renk pigmentlerinden tırnakları korur,sararmalarını önler ve ayrıca ojenin tutunmasını arttırır.Manikürünüz iki misli uzun dayanacaktır.

Kullanım Şekli : Tırnak yüzeyini iyice temizleyip bir kat 002 uygulayınız.

 

 

 

Oje altı kullanım içindir.Tırnağı korur.Tırnak ile oje arasında,oluşturduğu esnek katman darbeleri emerek ojenin ömrünü uzatır.Sağlıklı tırnaklarınızın ojeden sararmasını ve lekelenmesini önler.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.