Listerine Cool Citrus Antibakteriyel Ağız Gargarası 250ml
Listerine Cool Citrus Antibakteriyel Ağız Gargarası 250ml

Listerine Cool Citrus Antibakteriyel Ağız Gargarası 250ml (42290)

0,00
Marka : Listerine
Fiyat : ₺73,00(KDV Dahil)

Listerine Cool Citrus Ağız Gargarası


     Listerine Cool Citrus ağız gargarası diş ve diş etlerinde görülmesi muhtemel plak ve tartar gibi sorunlara izin vermediği gibi diş eti olumsuzluklarınada çözüm olabilen bir üründür.  Portakal aromalı bir yapısı bulunan Listerine Cool Citrus ağız gargarası her türlü diş ve diş eti sorununda koruyucu görev üstlenmenin yanında ağız içerisinde taze ve ferah bir nefese sebep olmaktadır.

     Listerine Cool Citrus  ağız gargarası likit bir yapıda olduğundan ötürü kullanımı da oldukça basittir. 4 tatlı kaşığı Listerine Cool Citrus ağız gargarasını sabah ve akşam düzenli olarak diş fırçalamasından sonra kullanmak gerekli bakım ve etkiyi sağlamak için yeterli olacaktır. Dikkat edilmesi gereken husu ise Listerine Cool Citrus ağız gargarası kullanıldıktan sonra yutulmamalı, dışarı tükürülmelidir.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı