Klorane Mango Yağı İçeren Şampuan 200ml
Klorane Mango Yağı İçeren Şampuan 200ml

Klorane Mango Yağı İçeren Şampuan 200ml (18468)

Marka : KLORANE
Fiyat : ₺107,84(KDV Dahil)

Klorane Mango Yağı İçeren Şampuan 200ml


Tüm Klorane bitkileri çok iyi bilinen etkenleri ve mükemmel toleransları nedeniyle seçilmişlerdir. Klorane Phytofiliere adı verilen gerçekten çok sıkı/titiz kural ve normlara göre yetiştirilerek hasat edilirler. İlaç endüstrisinde kullanılan bilimsel prosedürlerin tamamı uygulanarak, bu ekstreler aktif içeriklere kadar damıtılırlar.  Klorane Labaratuvarlar, bitki mirasının iyi kullanımı ve korunmasını amaçlayan Klorane Institute isimli fonun aktif destekçisidir.

Mango yağı içeren besleyici ve ışıltı verici bakım şampuanı, içeriğindeki zengin yağ asitleri ve besleyici özellikleri sayesinde saç derisini besler ve yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Çok kuru ve yıpranmış saçlar için besleyici bakım sağlar.


Klorane Mango Yağı İçeren Şampuan Kullanım talimatı: 

Islak saça uygulayınız. Ardından durulayınız. Şampuanın, mango yağı içeren bakım kremi ile bakımı tamamlayınız.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.