Klorane Huile De Mangue Sprey 125ml
Klorane Huile De Mangue Sprey 125ml

Klorane Huile De Mangue Sprey 125ml (25248)

Marka : KLORANE
Fiyat : ₺68,00(KDV Dahil)

Klorane Huile De Mangue Sprey 125ml


Kuru yıpranmış ve boyalı saçlar için UV ışınlarının zararlı etkenlere Mango Yağı içeren koruyucu sprey.

Özellikleri:

Zengin içeriğe sahipboyalı, yıpranmış kuru saçları nemlendirir ve ve besler.
Bir taraftan saç telini kaplayarak UV ışınlarının zararlı etkenlere karşı korumaya ve saçın doğal parlaklığını korumasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Kuru veya nemli saça uygulanır. Güneşin zararlı etkenlere karşı güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanmalıdır. Dilediğiniz sıklıkta kullanınız. Gözle temasından uzak durulmalıdır. Paraben içermez.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.