Klorane Huile De Mangue Sprey 125ml
Klorane Huile De Mangue Sprey 125ml

Klorane Huile De Mangue Sprey 125ml (25248)

0,00
Marka : Klorane
Fiyat : ₺68,00(KDV Dahil)

Klorane Huile De Mangue Sprey 125ml


Kuru yıpranmış ve boyalı saçlar için UV ışınlarının zararlı etkenlere Mango Yağı içeren koruyucu sprey.

Özellikleri:

Zengin içeriğe sahipboyalı, yıpranmış kuru saçları nemlendirir ve ve besler.
Bir taraftan saç telini kaplayarak UV ışınlarının zararlı etkenlere karşı korumaya ve saçın doğal parlaklığını korumasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Kuru veya nemli saça uygulanır. Güneşin zararlı etkenlere karşı güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanmalıdır. Dilediğiniz sıklıkta kullanınız. Gözle temasından uzak durulmalıdır. Paraben içermez.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı