Klorane Avoine Yulaf Sütü İçeren Susuz Temizlik Şampuanı 150ml
Klorane Avoine Yulaf Sütü İçeren Susuz Temizlik Şampuanı 150ml

Klorane Avoine Yulaf Sütü İçeren Susuz Temizlik Şampuanı 150ml (18630)

Marka : KLORANE
Fiyat : ₺127,81(KDV Dahil)

Klorane Avoine Yulaf Sütü İçeren Susuz Temizlik Şampuanı


Saç üzerinde su kullanılmadan temiz görünüm sağlar. Saç derisinde biriken fazla sebumun emilimi ile saç kirli görüntüsünden kurtulur
Kuru şampuan içeriğindeki yumuşatıcı, koruyucu yulaf ekstresi , siklodekstrinler ve doğal polisakkaritler (üstün yağ emme özelliği ile mikronize edilmiş tozlar)saçı yıkamadan temizleme özelliğine sahiptir. Saçın sadece birkaç dakika içerisinde eski hacmini ve ışıltısını kazanmasına yardım eder.
Kullanımı kolay ve pratiktir.  Klorane ürünleri Fransız Pierre Fabre Dermokozmetik ürünleri Eau Thermale Avene bünyesinde bir dermokozmetik saç bakım ürünleri markasıdır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.