Jane Iredale Balance Hydration Sprey 90ml
Jane Iredale Balance Hydration Sprey 90ml Online Sipariş Verin I Sagliksepeti.comJane IredaleAkne ve Sivilce ÜrünleriJane Iredale Balance Hydration Sprey 90ml

Jane Iredale Balance Hydration Sprey 90ml (79556)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺260,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺130,00(KDV Dahil)
Barkod : 670959320704
Detay İcon

Jane Iredale Balance Hydration Spray 60 ml Yağlanmayı Önleyici Sprey

Normalden yağlıya meyilli ve yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmış etkin içeriğe sahip mineral spreydir ki, yağlı görünümü ve yağlı cilt yağını ortadan kaldırıp yağ salgılanmasını kontrol altına alır.

Vücuttaki Etkisi

Ciltteki sebum salgılanma düzeyini kontrol altına alır. Yağlanmayı ve aşırı yağlanmadan kaynaklı sorunların ortaya çıkmasını önler. Sivilce ve akne oluşumuna mani olur. Cilde berraklık, tazelik ve esenlik kazandırıp temiz görünüme vesile olur. Kirlerin cilde yağlanmadan dolayı yapışmasına engel olup cildin siyah nokta ve lekelerin oluşmasını engeller.

Uygulandığı Bölge

Göz ve göz çevresi haricinde yüz ve vücuda uygulanabilir.

Kullanım Şekli

Ardından Jane Iredale Balance Hydration Spray 60 ml Yağlanmayı Önleyici Sprey cilde püskürme mantığıyla uygulanır. Aşırı püskürmelerde elle cilde yayılması ve yedirilmesi sağlanabilir. Akabinde ek kurulama ve uygulamaya lüzum yoktur. Öncesinde cildin cilt temizleme toniği veya sebum temizleme jeliyle temizlenmesinde her hangi bir sakınca yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmiş ve 60 ml olarak takdim edilmektedir. Her kullanımda bir veya iki püskürtme kullanılabilir. Haftada en az iki defa uygulanması ve uygulama öncesinde cildin iyice temizlenmesi verimlilik bakımından önem arz eder. Günde bir veya iki defa uygulanabilir. Sabah ve akşam vakitlerinde birer defa uygulama yeterli olup ek uygulamadan ve fazla sıklıkta kullanımdan kaçınılmalıdır.

Not: "Cilt ürünü olup farklı bölgelere farklı maksatla kullanılamaz. Göz ve göz çevresinden kesinlikle uzak tutulmalı, temas etmesi durumunda ise bol suyla yıkanıp arındırılmalıdır.’’

Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri
Çerez Kullanımı