Jane Iredale Balance Hydration Sprey 90ml
Jane Iredale Balance Hydration Sprey 90ml

Jane Iredale Balance Hydration Sprey 90ml (79556)

0,00
Fiyat : ₺260,00(KDV Dahil)

Jane Iredale Balance Hydration Spray 60 ml Yağlanmayı Önleyici Sprey

Normalden yağlıya meyilli ve yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmış etkin içeriğe sahip mineral spreydir ki, yağlı görünümü ve yağlı cilt yağını ortadan kaldırıp yağ salgılanmasını kontrol altına alır.

Vücuttaki Etkisi

Ciltteki sebum salgılanma düzeyini kontrol altına alır. Yağlanmayı ve aşırı yağlanmadan kaynaklı sorunların ortaya çıkmasını önler. Sivilce ve akne oluşumuna mani olur. Cilde berraklık, tazelik ve esenlik kazandırıp temiz görünüme vesile olur. Kirlerin cilde yağlanmadan dolayı yapışmasına engel olup cildin siyah nokta ve lekelerin oluşmasını engeller.

Uygulandığı Bölge

Göz ve göz çevresi haricinde yüz ve vücuda uygulanabilir.

Kullanım Şekli

Ardından Jane Iredale Balance Hydration Spray 60 ml Yağlanmayı Önleyici Sprey cilde püskürme mantığıyla uygulanır. Aşırı püskürmelerde elle cilde yayılması ve yedirilmesi sağlanabilir. Akabinde ek kurulama ve uygulamaya lüzum yoktur. Öncesinde cildin cilt temizleme toniği veya sebum temizleme jeliyle temizlenmesinde her hangi bir sakınca yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmiş ve 60 ml olarak takdim edilmektedir. Her kullanımda bir veya iki püskürtme kullanılabilir. Haftada en az iki defa uygulanması ve uygulama öncesinde cildin iyice temizlenmesi verimlilik bakımından önem arz eder. Günde bir veya iki defa uygulanabilir. Sabah ve akşam vakitlerinde birer defa uygulama yeterli olup ek uygulamadan ve fazla sıklıkta kullanımdan kaçınılmalıdır.

Not: "Cilt ürünü olup farklı bölgelere farklı maksatla kullanılamaz. Göz ve göz çevresinden kesinlikle uzak tutulmalı, temas etmesi durumunda ise bol suyla yıkanıp arındırılmalıdır.’’

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı