Jane Iredale Active Light Under Eye Concealer
Jane Iredale Active Light Under Eye Concealer

Jane Iredale Active Light Under Eye Concealer (34144)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺240,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺216,00(KDV Dahil)
Göz altı şişkinlikleri ve torbalanmalar için ideal makyaj ürünüdür. İçeriğindeki salatalık özü ve beyaz yeşil çay hassas göz çevresine bakım yapar. Buğday özü sayesinde de şişkinlikleri azaltmaya yardımcı olur. Koyu renk lekeleri, sişlikleri ,yorgun gözleri sakinleştirir ve yorgunluğunu alır. Göz bölgesini korur ve besler. 
Mimik çizgileri ve derin kırışıklıkları maskeler. Mineraller konsantre pigmentler olduğundan komple kapatıcı özelliğine sahiptir. Kamuflaj içinde kullanılabilir. Paraben, FD& C boya,talk ve parfüm içermez.
No1: Çok açık, No:2 medyum, No: 3 orta açıklıkta tonlardır
 
KULLANIMI:
Yeterli miktarda bütün göz altı bölgesine uygulayınız.Kamuflaj fırçası yada parmağınızla uygulayınız.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.