Elancyl Cellu Slim Ventre Plat 200 ml Kalori Sayar Atlama İpi Hediye
Elancyl Cellu Slim Ventre Plat 200 ml Kalori Sayar Atlama İpi Hediye

Elancyl Cellu Slim Ventre Plat 200 ml Kalori Sayar Atlama İpi Hediye (62941)

0,00
Marka : ELANCYL
Fiyat : ₺186,67(KDV Dahil)

Elancyl Cellu Slim Ventre Plat 200ml Kalori Sayar Atlama İpi Hediye

Ürün Adı:
Elancyl Cellu Slim Ventre Plat 200ml Kalori Sayar Atlama İpi Hediye


Ürün Markası:
Elancyl

Ürün Boyutu:
200ml
 
Etki Alanı:
Selülit bakımı

Özet Bilgi:
Karın bölgenize özel formül.Koları sayar atlama ipi hediyeli

Ürünün Faydaları:
Elancyl laboratuvarları, 45 yıllık deneyim ve bilgisi ile karın bölgesindeki inatçı selülit görünümlerine karşı Cellu Slim'i özel olarak formüle etmiştir.

Cercopia, Kafein, Elma ağacı ekstresi ve Sichuan biberi ekstresi ile selülit oluşumuna karşı bakım sağlar.Sarmaşık ekstresi ile cildin elastikiyet ve sıklığını arttırmaya hedefleyerek karın ve bel bölgesindeki portakal kabuğu görünümünü azaltmayı hedefleyerek karın ve bel bölgesindeki portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Ürünün etkileri; kullanım şekli, düzenli kullanımına ve yaşam tarzına bağlı olarak değişebilir.

Kullanım Şekli:
Cellu Slim ürünü, her gün karın bölgenize saat yönünde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı