Druide Pur Pure Deodorant 65ml
Druide Pur Pure Deodorant 65ml

Druide Pur Pure Deodorant 65ml (86582)

0,00
Marka : DRUIDE
Fiyat : ₺141,04(KDV Dahil)

Druide Pur Pure Deodorant 65 ml


Saf, katkısız bay ve bayan kullanımına uygun roll-on deodorant

Cilt Tipi


Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri


Cildin Ph dengesini korur, alkolsüz formüle sahip olduklarından koltuk altı bölgesinde kararmaya sebep olmaz. Koltuk altında oluşan kötü kokuları ortadan kaldırmak için kullanılabilir. 24 saat ve üstü uzun süre koruma sağlayabilir.

Ürün Avantajları


Terleme sonucu koltukaltlarında oluşan bakterileri ve onların meydana getirdiği anaerobik toksinleri ortadan kaldırmak için uygulanabilir. Druide deodorant, kıyafetler üzerinde iz bırakmaz. Dönen aplikatör başlığı sayesinde kolayca uygulanır. Tüm gün boyunca ferah, taze bir his verir.

Ürün Kullanımı:


İstenildiği zaman koltuk altı bölgesine uygulanır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı