DR. Scholl Velvet Smooth Express Pedi 2 Adet
DR. Scholl Velvet Smooth Express Pedi 2 Adet

DR. Scholl Velvet Smooth Express Pedi 2 Adet (89606)

Marka : SCHOLL
Fiyat : ₺113,26(KDV Dahil)

Dr. Scholl Velvet Smooth Express Pedi 2 Adet (Yedek Başlık)

 
Ürünün Faydaları:
Sürekli sonuçlar elde etmek için özel tasarlanan uzun ömürlü mikro-aşındırıcı parçalar içeren Micralumina silindir başlık. Bu değiştirilebilir silindir başlıkları sadece Scholl Velvet Smooth Elektronik ayak törpüsü ürünü ile kullanmanızı öneririz. 
 
Kullanım Sıklığı:
Gelecek Kullanımlarda incelemek için dış ambalayı saklayınız. Kullanım talimatlarının tamamı için Scholl Velvet Smooth Elektronik ayak törpüsü ambalajına bakabilirsiniz.

Silindir başlığını değiştirmek:
Silindir başlığının etkisinin azaldığını hissettiğiniz zaman değiştiriniz.
1- Kapalı olduğundan emin olunuz.
2- Cihazın yanında bulunan düğmeye basıp silindir başlığını yavaşça cihazdan çekerek ayırınız.
3- Silindir başlığın her iki tarafında bulunan düğmelere basarak yeni başlığı cihaza takınız.
4- Kullanmadan önce cihaza başlık takılıp takılmadığını kontrol ediniz.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.