DermaPlus Md Clarifying Pads Acne Management 50pads
DermaPlus Md Clarifying Pads Acne Management 50pads

DermaPlus Md Clarifying Pads Acne Management 50pads (94309)

Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)

DermaPlus Md Clarifying Pads Acne Management 50pads


Gözenekleri sıkılaştırır, Yaglanmayı dengeler,akneli ciltler için idealdir

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: 

  • Cildin görünümünün güzelleşmesi, gözeneklerin sıkılaştırılması ve akne izlerinin minimize edilmesi için komedolitik etkili olarak formülize edilmiştir. Aktif madde Salisilik asit (%5) ve Glikolik Asid %3 olup cildin derinliklerine nüfuz ederek tıkanmış gözenek temizliğinde etkilidir.

FAYDALARI: 
Foliküllere yağlar aracılığıyla nüfuz eden salisilik asit ciltteki kir, petrol ve yağların çıkarılmasını sağlar.
Tıkanmış gözenekleri ve ciltteki oluşan kusurları azaltır.
Ciltteki sebum dengesini sağlar. 

KULLANIM ŞEKLİ:
Nazikçe ciltteki etkilenen bölgelerin üzerine pad uygulanır. Profesyoneller tarafından farklı bir yöntem önerilmedikçe her gün kullanımı tavsiye edilir. 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.