Dermalogica Renewal Lip  Dudak Dokusunun Yapılanmasına Yardımcı Bakım
Dermalogica Renewal Lip  Dudak Dokusunun Yapılanmasına Yardımcı Bakım

Dermalogica Renewal Lip Dudak Dokusunun Yapılanmasına Yardımcı Bakım (16684)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺245,00(KDV Dahil)
Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltlerde dudak bakımı
Dermalogica Renewal Lip Complex   Dudak Dokusunu Yapılandıran Kontur Çizgilerini Azaltan Dudak Bakımı 1,75 ml

Olgun veya zamansız yaşlanmış ciltlerde dudak bakımı

Açıklama :

Yaşlanma izlerini engellemeye yardımcı olan ve kontur çizgilerini azaltıp, nazik dudak dokusunu yeniden yapılandıran günlük bir dudak bakımı. Suni koku ve renklendirici içermez.

Vitaminlerce zengin Kakao Yağı, Shea Butter, Avakado ve Buğday Tohumu pürüzsüzleştirir ve nemsizliği önlemeye yardımcı olarak cildi düzenler. Ciltte AGEs'lerin oluşumunu engellemeye yardımcı olan özel bir peptid içerir. Palmitol Oligopeptid, kollajen sentezini uyarıp ince çizgileri azaltmaya yardımcı olurken, düzenler.

Kullanım :

Dudak sağlığını korumak için günde en az iki kez veya çevresel hasar uğramış ya da çok kuru dudaklara daha sıklıkla uygulayın.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.