Dermalogica Skinperfect Primer SPF 30 22ml
Dermalogica Skinperfect Primer SPF 30 22ml

Dermalogica Skinperfect Primer SPF 30 22ml (25729)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺695,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺625,50(KDV Dahil)

Dermalogica Skinperfect Primer Spf30 22ml 

 

Dermalogica skinperfect primerAGE smart spf 30broad spectrum 22 ml özellikle olgun, zamansız yaşlanan cilt yapıları için tasarlanmış bir üründür. Sahip olduğu benzersiz formülasyon sayesinde var olan ince çizgileri yumuşatarak ortadan kaldırır. Makyaj için ideal bir zemin hazırlar. Cilt yapısının kaybettiği parlaklığı ve canlılığı geri kazandırır. Bileşiminde bulunan kadifemsi silikonlar eşliğinde cilt yüzeyinin daha pürüzsüz bir hale dönüşmesini destekler. Yine içeriğinde bulunan peptidler ve Age smart aktifleri MMP’lere ve serbest radikallerin cilt yüzeyindeki hasarlarına karşı cildi koruma altına almaktadır. Bütün bunlara ek olarak cildi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı filtrelemektedir.

Kesinlikle suni koku ve renklendirici içeriği barındırmayan ,Dermalogica skinperfect primerAGE smart spf 30broad spectrum 22 mlcilt yapısı için uygun olan bir nemlendiriciyi takiben tüm yüz ve boyun bölgesine eşit miktarda sürülmelidir. Tek başına kullanımı yeterli olmakla beraber makyaj uygulamalarında ideal alt yapı sağlayabilmektedir.

Hafif renkli, İpeksi silikonlar , soya proteinleri ile cilt tonunu eşitler. İçeriğindeki inci tozu sayesinde cilde ışıltı ve canlılık verir. Beyaz çay polifenolleri ile serbest radikalleri baskılar. İçerdiği peptitler ile cildin gerginleşmesine yardımcı olur. Gözle görülebilir yumaşak ve aydınlık bir cilt için tek başına veya nemlendirici sonrası uygulanabilir. İnce çizgileri doldurmak ve makyajın daha kalıcı olmasını sağlamak için de fondoten öncesinde uygulayın.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı