Dermalogica Skinperfect Primer SPF 30 22ml
Dermalogica Skinperfect Primer SPF 30 22ml

Dermalogica Skinperfect Primer SPF 30 22ml (25729)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺695,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺486,50(KDV Dahil)

Dermalogica Skinperfect Primer Spf30 22ml 

 

Dermalogica skinperfect primerAGE smart spf 30broad spectrum 22 ml özellikle olgun, zamansız yaşlanan cilt yapıları için tasarlanmış bir üründür. Sahip olduğu benzersiz formülasyon sayesinde var olan ince çizgileri yumuşatarak ortadan kaldırır. Makyaj için ideal bir zemin hazırlar. Cilt yapısının kaybettiği parlaklığı ve canlılığı geri kazandırır. Bileşiminde bulunan kadifemsi silikonlar eşliğinde cilt yüzeyinin daha pürüzsüz bir hale dönüşmesini destekler. Yine içeriğinde bulunan peptidler ve Age smart aktifleri MMP’lere ve serbest radikallerin cilt yüzeyindeki hasarlarına karşı cildi koruma altına almaktadır. Bütün bunlara ek olarak cildi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı filtrelemektedir.

Kesinlikle suni koku ve renklendirici içeriği barındırmayan ,Dermalogica skinperfect primerAGE smart spf 30broad spectrum 22 mlcilt yapısı için uygun olan bir nemlendiriciyi takiben tüm yüz ve boyun bölgesine eşit miktarda sürülmelidir. Tek başına kullanımı yeterli olmakla beraber makyaj uygulamalarında ideal alt yapı sağlayabilmektedir.

Hafif renkli, İpeksi silikonlar , soya proteinleri ile cilt tonunu eşitler. İçeriğindeki inci tozu sayesinde cilde ışıltı ve canlılık verir. Beyaz çay polifenolleri ile serbest radikalleri baskılar. İçerdiği peptitler ile cildin gerginleşmesine yardımcı olur. Gözle görülebilir yumaşak ve aydınlık bir cilt için tek başına veya nemlendirici sonrası uygulanabilir. İnce çizgileri doldurmak ve makyajın daha kalıcı olmasını sağlamak için de fondoten öncesinde uygulayın.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.