Dermalogica Age Smart MAP-15 Regenerator 8gr Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur İçeriğindeki aktif C vitamini cildin doğal savunması korumaya yardımcı olur İçeriğindeki Beyaz Çay Özü ile nemlendirmeyi destekler
Dermalogica Age Smart MAP-15 Regenerator 8gr Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur İçeriğindeki aktif C vitamini cildin doğal savunması korumaya yardımcı olur İçeriğindeki Beyaz Çay Özü ile nemlendirmeyi destekler

Dermalogica Age Smart MAP-15 Regenerator 8gr Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur İçeriğindeki aktif C vitamini cildin doğal savunması korumaya yardımcı olur İçeriğindeki Beyaz Çay Özü ile nemlendirmeyi destekler (16682)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺605,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺544,50(KDV Dahil)

Dermalogica MAP-15 Regenerator 8gr

 
Ürünün Faydaları:
Aktif Vitamin C konsantresi ile yaşlanmanın birçok belirtisini aynı anda azaltmaya yardımcı olur. Bu tozdan emülsiyona dönüşen teknolojisi ile, yüksek konsantrasyondaki Magnezyum Askorbil Fosfat (MAP)'ı direkt olarak cilde taşıyarak, cildin elastikiyetini ve berraklığını arttırmaya yardımcı olur.İpeksi yapıdaki bu emülsiyon cilde kolayca yayıldığından özellikle nazik göz çevresi ve ağız çevresinde uygulama kolaylığı sağlar. Suni koku ve renklendirici içermez.  
  • Cildi sıkılaştırmak ve ton farklılıklarını dengelemek için emülsiyon.
  • Yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. 
 
Kullanım Sıklığı:
Bölgesel bir bakım olarak, az miktarda ürünü parmak uçlarına alın ve göz çevresi, ağız bölgesi gibi yaşlanma belirtilerinin olduğu bölgelere MultiVitamin Power Firm sürmeden önce uygulayın. Size önerilen Dermalogica nemlendiricinize 1 bezelye tanesi kadar karıştırarak, bu ürününüzü aynı zamanda cildi aydınlatan ve sıkılaştırmaya yardımcı olan bir ürün haline getirin.
 
Ürün Bileşimi:
Water (Aqua), Magnesium Ascorbyl Phosphate, Propylene Glycol, Polymethylsilsesquioxane, Silica Dimethyl Silylate, C9-15 Fluoroalcohol Phosphate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Urea, Saccharide Hydrolysate, Magnesium Aspartate, Glycine, Alanine, Creatine, Sodium Hyaluronate, Glucosamine HCl, Algae Extract, Yeast Extract, Saccharide Isomerate, Phospholipids, Hydrogenated Lecithin, Phenoxyethanol.
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı