Darphin Skin Mat Overnight Refining Lotion 15 ml
Darphin Skin Mat Overnight Refining Lotion 15 ml

Darphin Skin Mat Overnight Refining Lotion 15 ml (17379)

Marka : DARPHIN
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺305,06(KDV Dahil)
İndirimli : ₺228,79(KDV Dahil)

Darphin Skin Mat Overnight Refining Lotion 15ml


Isolutrol, Lavanta, Adaçayı ve Limon esansiyel yağı içeren formülü ile gece boyunca gözeneklerin birikimlerinlerinden arınmasına, boyut ve görünümünün  küçülmesine yardımcı olur.  Bu sayede sabahları cildin daha pürüzsüz ve arınmış görünüm kazanmasına katkıda bulunur. 

Kullanımı:
Akşamları genişlemiş gözenekler ve yüzün yağlı bölgelerine (alın, burun, çene) uygulanır. Göz bölgesine uygulanmaz. Yüzün geri kalan bölgelerine rutin gece bakımı uygulanır. Gerekli görüldüğünde uygulama ertesi akşam da tekrarlanabilir.

Dermotolojik olarak test edilmiştir. 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.