Darphin Skin Mat Overnight Refining Lotion 15 ml
Darphin Skin Mat Overnight Refining Lotion 15 ml

Darphin Skin Mat Overnight Refining Lotion 15 ml (17379)

0,00
Marka : Darphin
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺305,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺213,50(KDV Dahil)

Darphin Skin Mat Overnight Refining Lotion 15ml


Isolutrol, Lavanta, Adaçayı ve Limon esansiyel yağı içeren formülü ile gece boyunca gözeneklerin birikimlerinlerinden arınmasına, boyut ve görünümünün  küçülmesine yardımcı olur.  Bu sayede sabahları cildin daha pürüzsüz ve arınmış görünüm kazanmasına katkıda bulunur. 

Kullanımı:
Akşamları genişlemiş gözenekler ve yüzün yağlı bölgelerine (alın, burun, çene) uygulanır. Göz bölgesine uygulanmaz. Yüzün geri kalan bölgelerine rutin gece bakımı uygulanır. Gerekli görüldüğünde uygulama ertesi akşam da tekrarlanabilir.

Dermotolojik olarak test edilmiştir. 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı