Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40gr
Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40gr

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40gr (43289)

0,00
Marka : Corega
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40gr

Çinko İçermeyen Formüllü Süper Diş Protezi Yapıştırıcı Krem
Gün içinde sabitlik.
Çinko içermeyen formül.

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem; diş protezinizin ağzınıza daha iyi oturmasına yardımcı olur. Farklı yiyeceklerin tadını çıkarmanıza ve gün içinde rahat hissetmenize yardımcı olur. Formülasyon çinko içermez.

Proteziniz çok iyi oturmuş olsa da, küçük yiyecek parçaları girerek sizi rahatsız edebilir. Ancak Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem'in daha fazla yiyecek parçasını uzak tuttuğu kanıtlanmıştır. 

Uygulanışı:
1-  Protezinizi temizleyin ve kurulayın.
2-  Az miktarda Corega Yapıştırıcı Krem'i protez kenarlarına çok yakın olmayacak şekilde kısa şeritler halinde uygulayın (şekle bakın).
3- Protezi takmadan önce ağzınızı durulayın.
4- Sıkıca yerine bastırın ve tutun, sabitlemek için birkaç saniye sıkıştırın.
5- Günde bir defadan fazla uygulamayın.

Çıkarılışı:

    Ağzınızı suyla çalkalayın.
    İleri geri hareket ettirerek protezi yavaşça çıkarın.
    Ilık su ve yumuşak bir fırçayla yapıştırıcı kalıntısını protezden ve ağzınızdan çıkarın.
    Protezinizi iyice temizlemek için Corega Protez Temizleyici kullanın.

 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı