Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40gr
Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40gr

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40gr (43289)

Marka : COREGA
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40gr

Çinko İçermeyen Formüllü Süper Diş Protezi Yapıştırıcı Krem
Gün içinde sabitlik.
Çinko içermeyen formül.

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem; diş protezinizin ağzınıza daha iyi oturmasına yardımcı olur. Farklı yiyeceklerin tadını çıkarmanıza ve gün içinde rahat hissetmenize yardımcı olur. Formülasyon çinko içermez.

Proteziniz çok iyi oturmuş olsa da, küçük yiyecek parçaları girerek sizi rahatsız edebilir. Ancak Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem'in daha fazla yiyecek parçasını uzak tuttuğu kanıtlanmıştır. 

Uygulanışı:
1-  Protezinizi temizleyin ve kurulayın.
2-  Az miktarda Corega Yapıştırıcı Krem'i protez kenarlarına çok yakın olmayacak şekilde kısa şeritler halinde uygulayın (şekle bakın).
3- Protezi takmadan önce ağzınızı durulayın.
4- Sıkıca yerine bastırın ve tutun, sabitlemek için birkaç saniye sıkıştırın.
5- Günde bir defadan fazla uygulamayın.

Çıkarılışı:

    Ağzınızı suyla çalkalayın.
    İleri geri hareket ettirerek protezi yavaşça çıkarın.
    Ilık su ve yumuşak bir fırçayla yapıştırıcı kalıntısını protezden ve ağzınızdan çıkarın.
    Protezinizi iyice temizlemek için Corega Protez Temizleyici kullanın.

 
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.