Bioderma Atoderm Preventive Nourishing Cream 200 ml
Bioderma Atoderm Preventive Nourishing Cream 200 ml

Bioderma Atoderm Preventive Nourishing Cream 200 ml (85643)

0,00
Marka : BIODERMA
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺170,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺145,18(KDV Dahil)

Bioderma Atoderm Preventive Nourishing Cream 200ml


Atopik olma riski yüksek,çok kuru yeni doğan bebek ve çocuk cildi için besleyici krem


Özellikleri:
Yeni doğan bebeklerin %60'ı aşınmış bir cilt bariyeri ile doğarlar, bu yüzden ciltleri çok kuru olma eğilimindedir. 1 yaşından küçük bebeklerin %20'sinde tekrarlayan bir kuruluk ile karakterize atopik cilt oluşur. Bilim çevreleri, günümüzde bebekleri sağlıklı bir şekilde korumak için erken bakım önermektedirler. 

Atoderm Preventive cildin güçlenmesine, korunmasına ve kuruluğun dengelenmesine destek olur. Kolayca sürülür, anında emilir. 
Kullanım:
Uygun ABCderm ya da Atoderm hijyen ürünlerinden bir tanesi ile önceden temizlenmiş cilde günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. Yüz ve vücut kullanımına uygundur. 
Yenidoğan bebeklerde kullanılabilir.  ( Prematüre bebekler hariç) 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı