BIODER Tüy Azaltıcı Krem Jel
BIODER Tüy Azaltıcı Krem Jel

BIODER Tüy Azaltıcı Krem Jel (42313)

0,00
Marka : BIODER
Fiyat : ₺102,68(KDV Dahil)

Bioder Tüy Azaltıcı Krem&Jel- Vücut Bölgesi

Tüy azaltıcı jel ve nemlendirici krem, uygulama anında birleşerek turunç ve bitkisel Complex B ekstrelerinin cilde şekilde nüfuz etmesini sağlar. Jel formu ile tüyler azalır, incelir ve daha geç çıkarken; krem formu cildin günlük nem ihtiyacını karşılar.

Kullanım:
Tüyler kökünden alındıktan sonra temiz cilde her gün sabah ve akşam olmak üzere iki kere uygulanır. Jel ve krem formülünün aynı anda kullanılması ürünün emilimini artırır. 
Bioder ürünleri, Biota Lab. markasıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Ürünler hipoallerjeniktir. Güvenle kullanabilirsiniz. Bioder ürünleri sadece Türkiye'de değil, Amerika Birleşik Devletleri dahil 100'ün üzerinde ülkede satılmaktadır.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı