Avent Biberon Ucu 2'li - Akış Ayarlı
Avent Biberon Ucu 2'li - Akış Ayarlı

Avent Biberon Ucu 2'li - Akış Ayarlı (44090)

0,00
Marka : AVENT
Fiyat : ₺90,64(KDV Dahil)

Özellikleri:
 

 • %0 BPA
 • Kullanımı Kolay
 • Airflex valfli
 • 1 yarık
 • AKIŞ AYARLI
 • Daha hızlı akış sağlar ve yoğun sıvılar içinuygundur.
 • Sıvı akış hızını belirlemek içinbiberonu, biberon emziği üzerindeki I, II veya III işaretlerini bebeğin burun hizasına gelecek şekilde çevirin.

  Teknik özellikler 

  Biberon emziğinin alt kısmında bulunan tek yönlü hava valfli benzersiz etekçik sistemi, süt bebeğinizin kontrolünde istediği hızda akarken, havanın biberonun iÇine vakum oluşmasını engelleyecek şekilde girmesini sağlamak üzere esner.
  Bu da sağlıklı, aktif beslenmeyi destekler ve kolik sancısını azaltır. Airflex valfinin sessizce çalıştığını duyabilirsiniz.
  Fakat kabarcıkların biberon emziğinden nasıl uzaklaştığını da görebilirsiniz. 
  Bu, havanın bebeğinizin midesine GİTMEDİĞİ, biberonda kaldığının garantisidir.

  Fonksiyonları 
   
 • Doğal şekilli biberon emziği doğru pozisyonu destekler ve anne sütü ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.
 • Airflex Biberon Emziği bebeğin doğal kullanma ritmi ile çalışır.
 • Bebeğiniz süt akışını emzirmede olduğu gibi kendi kontrol eder ve bu da gereğinden fazla beslenmesini engellemeye ve çıkarmasını azaltmasına yardımcı olur.

  Temizlenme: Bulaşık makinesinde yıkanabilir, steril edilebilir, 

  Ürün Madde İçeriği: Silikon emzik

  Paket içeriği: Paket 2 emzik içerir 

  Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 3 ay+

  Klinik Çalışmalar 
  Yenidoğanda kolik (gaz sancısı) azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
  Londra ve Cambridge Üniversitelerinde 2 hafta boyunca 24 saatte bir raporlanan kolik (gaz sancısı) süresi ölçülerek yapılan bir klinik çalışma, AVENT Biberonla beslenen iki haftalık yenidoğanların normal biberonla beslenen bebeklere göre daha az kolik sancısı çektikleri ve uyanıkken daha mutlu olduklarını kanıtlamıştır.

  Kolik, Ağlama, Huzursuzluk ve Beslenme - Alan Lucas MD FRCP, MRC Dunn Beslenme Birimi ve Pediatri Departmanı, Cambridge Üniversitesi. Ian St James-Roberts PhD, Thomas Coram Araştırma Birimi, Eğitim Enstitüsü, Londra Üniversitesi.Ross Pediatrik Araştırma Konferansı, ABD, Kasım 1994

  Kalite Belgeleri: EN 14350, TC. Sağlık Bakanlığı Hıfzısıhha ve LGC (İngiliz Devlet laboratuarı) Testleri

  Aldığı Ödüller:
 • Mother& Baby Award for Excellence, Baby Best Buy ,
 • Baby Best Value, Baby Reader's Awards Best Buy,
 • Baby Reader's Awards Best Value 

  Üretim Yeri: İngiltere
  Markanın Ait Olduğu Ülke: İngiltere

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı