Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 150ml
Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 150ml

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 150ml (53965)

0,00
Marka : Zigavus
Fiyat : ₺97,00(KDV Dahil)

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 150ml

ÖZELLİKLERİ:

Sarımsağın içinde bulunan maddelerin hepsi yararlıdır. Bitkisel yöntemlerinin vazgeçilmez hammaddelerinden birisidir. A vitamini, B1- B6 vitamini, C vitamini, çinko, folat, beta-karoten, kalsiyum, demir, kaffeik asit, potasyum fosfor, selenyum niyasin(B3), kumarikasit, gereniol ve birçok yararlı, organik madde sarımsak içinde bulunur. İçinde bulunan gereniol adlı organik madde şampuana özel kokusunu vermektedir. Bu nedenle sarımsak kokusu şampuanda bulunmaz.
  • Zigavus extra plus, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olmaktadır.
  • Biyosidal testler; Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme & Farmakokinetik Araştırma-Uygulama Merkezi (ARGEFAR) tarafından yapılmıştır
  • Saç diplerinde biriken ölü cilt kalıntılarını temizler ve aynı zamanda kepek oluşumuna karşıdir.
  • Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin sarımsak extresi saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırır.
  • Saçın rengini muhafaza eder.
  • Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir.
  • Sarımsak kokusu içermez.
  • Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlamak suretiyle saç dökülmesini karşı olduça faydalıdir.
  • Saçı besleyerek dolgun görünüm kazanmasını sağlar.


KULLANIMI:

Bir miktar şampuanı(her gün) ıslak saça masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın.Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dk . bekleyin. Böylece sarımsak ekstresindeki maddeler saç diplerine nüfuz edecektir.Son olarak saçınızı bol su ile durulayın.Zigavus extra sarımsaklı şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı