Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı Tablet
Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı Tablet

Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı Tablet (41976)

Marka : ZADE VITAL
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 320 mg

Kabak çekirdeklerinin soğuk pres yöntemiyle yağının elde edilmesiyle oluşan kabak çekirdeği yağı, vücudumuz için gerekli esansiyel yağ asitlerini içerir. Yapısında özel steroller ve E vitamini bulunmaktadır. Zengin E vitamini değeri sayesinde antioksidan etki gösterir.

Tıp otoriteleri, kabak çekirdeği yağında bulunan sterollerin idrar yolları sorunları üzerine etkileri hakkında birçok araştırma yapmaktadır. Özellikle BPH ( Benign Prostat Büyümesi ) üzerinde gösterdiği etki halen araştırılmaktadır.

Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 320 mg 60 Kapsül özellikleri:

Bu doğal besin desteği, soğuk pres yöntemiyle ve yumuşak kapsül formunda üretilmiştir.

 

 

 

Kutu içinde 60 yumuşak kapsül (softjel) bulunmaktadır.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.