Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı Tablet
Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı Tablet

Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı Tablet (41976)

0,00
Marka : Zade Vital
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 320 mg

Kabak çekirdeklerinin soğuk pres yöntemiyle yağının elde edilmesiyle oluşan kabak çekirdeği yağı, vücudumuz için gerekli esansiyel yağ asitlerini içerir. Yapısında özel steroller ve E vitamini bulunmaktadır. Zengin E vitamini değeri sayesinde antioksidan etki gösterir.

Tıp otoriteleri, kabak çekirdeği yağında bulunan sterollerin idrar yolları sorunları üzerine etkileri hakkında birçok araştırma yapmaktadır. Özellikle BPH ( Benign Prostat Büyümesi ) üzerinde gösterdiği etki halen araştırılmaktadır.

Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 320 mg 60 Kapsül özellikleri:

Bu doğal besin desteği, soğuk pres yöntemiyle ve yumuşak kapsül formunda üretilmiştir.

 

 

 

Kutu içinde 60 yumuşak kapsül (softjel) bulunmaktadır.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı