YoungBlood Natural Loose Mineral Fondöten Warm Beige
YoungBlood Natural Loose Mineral Fondöten Warm Beige

YoungBlood Natural Loose Mineral Fondöten Warm Beige (89740)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺373,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺186,50(KDV Dahil)

YoungBlood Natural Loose Mineral Fondöten

Bu ürün YOUNGBLOOD Mineral Makyaj markasına dair her şeyi başlatan üründür. Pauline ilk yarattığı ürün olan Toz Mineral Fondöteni cilt tipi ne olursa olsun, bütün kadınların makyaj ihtiyacına cevap vermek için geliştirdi. Youngblood’ın toz fondöteni birçok bakımdan eşsizdir. Ultra ince mineraller uzun süre dayanıklı bir kapatma sağlar. Koku ve talk içermez, böylece cildi irite etmez. Youngblood toz fondötenleri saf minerallerden yapıldığı için, akne ve siyah nokta oluşumuna sebep olmaz ve cildin nefes almasını sağlar. 

Youngblood’ ın toz fondötenleri doğal görünümlü tonlarda sunulmaktadır böylece bütün cilt tipleri için uygun renk bulunabilir. Özel olarak tasarlanmış kutusu ve bacalı plastik kapak sayesinde gerekli miktarda ürün parmakların hafif vuruşu ile alınmakta ve ürünün ziyan olması önlenmektedir. Aynı zamanda ürün çok yönlüdür. Elde etmek istediğiniz görünüme bağlı olarak, orta kapatıcılıktan tam kapatmaya kadar dilediğiniz oranda kapatıcılık elde edebilirsiniz. Hatta daha da şaşırtıcı olan toz fondötenimizi sürdüğünüzde hissettiğinizdir. Yumuşak ve dokunulduğunda da çok incedir. Toz fondöteni uyguladığınızda hiç makyaj yapmamış gibi hissedersiniz. Bütün elde ettiğiniz doğal ve sağlıklı bir ışıltıdır.


İÇERİKLER:
Titanyum dioksit, bizmut okskiklorit, mika, demir oksitler İçeriğinde UV koruması sağlayan titanyum dioksit bulunan eşsiz mineral bir karışımın yanı sıra ipeksi bir mineral olan bizmut oksiklorit içerir. Billur kayalarda bulunan mika minerali ise fondötenin kaymasını ve parlamasını sağlar. Ayrıca demir oksitler fondötende pigment yani renk varyasyonunu sağlar.

KİMLER İÇİNDİR?
Bütün cilt tipler için. Ciltteki cerrahi müdahaleler sonrası, akneli ve hassas ciltler içindir. "Toz mineral fondötenleri kullanırken, önce ne tür bir kapatıcılık istediğinize karar verin; hafif, orta veya yoğun. Sonra da uygun fırçayı seçin. Fırçanın ucunu fondötene batırın ve fazlasını silkeleyin. Sonra, nazikçe fondöteni cildinize fırça ile dairesel hareketlerle yüzün dışından merkezine doğru uygulayın."

 

PEARL                 --- Çok açık tenler için renkli toz mineral        
IVORY                  --- Açık beyaz tenler için renkli toz mineral
NEUTRAL             --- Doğal ten rengi toz mineral
BARELY BEİGE    --- Açık buğday tenler için toz mineral
SOFT BEİGE        --- Orta buğday tenler için toz mineral 
WARM BEİGE       --- Koyu Buğday tenler için toz mineral
TOFFEE               --- Koyu Bronz renkli toz mineral
TAWNEE               --- Bronz renkli toz mineral
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı