YoungBlood Lipstick 4gr Cuvee
YoungBlood Lipstick 4gr Cuvee
YoungBlood Lipstick 4gr Cuvee

YoungBlood Lipstick 4gr Cuvee (96567)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺302,42(KDV Dahil)
İndirimli : ₺151,21(KDV Dahil)

YoungBlood Lipstick 4gr


Lüks Rujlar ve Youngblood renkli yelpazesi ile muhteşem dudaklar elde edin. Nemlendirici, lanolin içermeyen formülü sayesinde saatlerce taze görünümlü dudaklar bırakır. Zengin, kadifemsi rengi ile doğal yağlar ve vitaminler içerir.
 
Youngblood  Rujlar, ayçiçeği yağı ve candellila balmumu gibi doğal malzemelerle yapılmıştır. Dudakları nemli ve korumalı tutmak için E vitamini ile zenginleştirilmiştir.
 
Düzgün uygulamak için tasarlanan bu Rujlar hiçbir hayvansal ürün, parfüm ve kimyasal boya içermez
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.