YoungBlood Compact Mineral Foundation 8gr Neutral
YoungBlood Compact Mineral Foundation 8gr Neutral

YoungBlood Compact Mineral Foundation 8gr Neutral (89743)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺393,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺196,50(KDV Dahil)

YoungBlood Compact Mineral Foundation

Bu çok yönlü kompakt (sıkıştırılmış pudra)pürüzsüz, mat görünüm için mineraller ve pirinç tozunun birleşiminden oluşmuştur. Sıradışı kapatıcı özelliğinin yanı sıra hem tek başına hem ikisi birarada pudra/fondöten gibi kullanılabilir. Pratik ambalajı sayesinde her an çantada makyajı tazelemek üzere bulunduralabilir. Kompakt fondötenlerimiz su ve sabunla kolaylıkla temizlenebilen sentetik bir süngerle sunulur.

İÇERİK:
Tıpkı toz fondötenlerimiz gibi, kompakt fondötenlerimiz de titanyum dioksit ,bizmut oksiklorit,mika minerali
ve demir oksit içerir. Ayrıca citteki aşırı yağlanma ve parlamayı engelleyen pirinç ve mısır nişastası özü de içermektedir.
Bu talk içermeyen eşsiz formül üstün bir kapatıcılık ve yağ kontröl özelliklerine de sahiptir.


KİMLER İÇİNDİR?
Özellikle karma, yağlı ve gün içinde cildi parlayan cilt tipleri için idealdir.                
 
NEUTRAL         -- Açık tenler için naturel renkli kompact
SOFT BEİGE    -- Açık-orta buğday tenler için kompact
HONEY             -- Buğday tenler için kompact
WARM BEİGE   -- Koyu tenler için kompact
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı