Weider Mega Mass 2000 3000 GR - Muz
Weider Mega Mass 2000 3000 GR - Muz

Weider Mega Mass 2000 3000 GR - Muz (0106910)

Marka : WEIDER
Fiyat : ₺234,00(KDV Dahil)

Weider Mega Mass 2000 kaliteli karbonhidratlar ile üretilmiş, biyolojik değeri 100 olan Whey protein içeriğine sahip bir kilo aldırıcıdır.

Antrenman öncesinde kullanıldığında performans artışı sağlayan Mega Mass 2000 antrenmanlardan sonra kullanıldığında ise kaydebilen enerjinin geri alınmasına ve kas yıkımının oluşmamasına ciddi ölçüde yardımcı olur.

Metabolizmanın daha fazla enerji üretmesi için 17 farkli element (E vitamini, C vitamini, B vitaminleri, magnezyum vb.) içermektedir. %1 yağ oranına sahiptir. 

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.