VICHY Nutrilogie-1  50 ML
VICHY Nutrilogie-1  50 ML

VICHY Nutrilogie-1 50 ML (12943)

Marka : VICHY
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺184,56(KDV Dahil)
İndirimli : ₺147,65(KDV Dahil)
VICHY NUTRILOGIE-1  50 ML
KURU CİLTLER İÇİN BESLEYİCİ BAKIM KREMİ

 
Pürüzlü ve rahatsız olan kuru cilt kendi yağını doğru bir biçimde üretemez. Bunun sonucunda yağ oranında noksanlık ortaya çıkar. Bu durumda cilde rahatlık ve esneklik verecek elementlerin doğal bir yolla sağlanması şarttır.

KURU CİLT İÇİN BÜYÜK BULUŞ

Patentli Sphingo-Lipid molekülü bir yağ habercisidir. Diğer bir değişle, kuru cilt tarafından cilt yağına dönüştürülen doymamış bir yağdır. Bu molekül sayesinde, NUTRİLOGİE kuru cildin yetersiz bir fonksiyonu olan yağ üretimini biyolojik olarak iyileştirir.

Sonuç: 

24 saat boyunca cildin rahatlık ve esnekliği. Kuru cilt aşama aşama normal bir cilde doğru düzelme gösterir. Oleosome bazlı yeni jenerasyon doku, yağsız bir dokunuş ve yumuşak bir uygulama sunar, cilt üzerinde yapışıklık hissi vermez ve yağ tabakası bırakmaz. NUTRILOGUE kuru ve çok kuru ciltlerin ihtiyacına, besleyici özelliği ile hemen cevap vermek üzere 2 formda bulunur

Kullanım önerileri: Temiz cilt üzerine, sabah ve akşam, her gün için kullanılabilir. İyi nüfus etmesini sağlamak için özenle masaj yapılmalıdır. Makyaj öncesi uygulanabilir. 

Vichy Güvenlik Sözü: Dermatologlar tarafından hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Vichy Termal suyu içerir. 
Cinsiyet
Kadın Erkek Unisex
Yaş Grubu
15-20 21-35 36-45 45+
Bölge
Yüz Boyun/Dekolte
Cilt Tipi
Hassas/Alerjik Kuru Normal Yağlı Karma Tüm Cilt Tipleri
Sorun
Kuruluk/Nemsizlik
Ürün Tipi
Krem
Boy
50 ml
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.