Vichy Idealia BB Creme Spf25 40 ml Medium
Vichy Idealia BB Creme Spf25 40 ml Medium

Vichy Idealia BB Creme Spf25 40 ml Medium (29694)

0,00
Marka : Vichy
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺187,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,60(KDV Dahil)

Vichy Idealia BB Creme Spf25 40 ml


Vichy İdealia BB Creme Spf25, İdeal Cilt Kalitesi & Renk tonu 
1 Bakım, 6 Etki

- Anında ışıltı verir
- Nemlendirir
- Kırışıklık görünümünü azaltır
- Cilt yapısını düzeltir
- Koyu leke görünümünü azaltır
- UVA&UVB koruması içerir

Tüm cilt tipleri için PARABENSİZDİR

Belirti: Soluk ve düzensiz cilt renk tonu, güneş ışınlarının etkisiyle artan yaşlılık belirtileri

Yenilik: Daha güzel bir cildi açığa çıkaran ilk İdealia BB Krem. Benzersiz kompleksi ve ışık yansıtıcı lekelere zenginleştirilmiş formülü ile soluk ve düzensiz cilt renk tonuna anında ışıltı verir. 

Etkinlik: 6 etki için 1ürün. Cilt anında nemlenir ve ışıldar. Renkli yapısı, kırışıklık ve leke görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildi günlük UV ışınlarından korur

Hassas Ciltler: Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Parabensiz ve hipoalerjeniktir. Yatıştırıcı ve güçlendirici Vichy Termal suyu içerir. 

Keyif: Kolay emilen, hafif ve yağlılık hissi vermeyen konforlu yapısı vardır. Tek başına ya da günlük bakım rutinine ek olarak kullanılabilir. 
Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı