VICHY IDEAL SOLEIL SPF50 300ML
VICHY IDEAL SOLEIL SPF50 300ML

VICHY IDEAL SOLEIL SPF50 300ML (92076)

0,00
Marka : VICHY
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺266,57(KDV Dahil)
İndirimli : ₺213,26(KDV Dahil)

Vichy Capital Soleil Spf50 Hydrating Milk 300ml
 

Hassas ciltler için uygundur
Güneş koruması sağlayan yüz ve vücut sütü

Paraben içermez. Suya dayanıklıdır. Hipo-alerjiktir.
Avrupa birliği tavsiyelerine uygun güneş koruması.

Güneşe uzun süre maruz kalmak çok tehlikelidir. Bebek ve çocukları direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Cildinize uygun bir güneş koruma ürünü kullanınız. Bir güneş koruyucu kullanmış olsanız da güneşe uzun süre kalmayınız; hiçbir güneş koruyucu yüzde yüz koruma sağlayamaz.

Ürünü güneşe çıkmadan hemen önce uygulayınız. Korumanın sürekliliğini sağlamak için özellikle yüzme, terleme ve kurulandıktan sonra sık sık ve yoğun şekilde uygulayınız. Güneşten şapka, güneş gözlüğü ve t-shirt ile korununuz.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı