Vichy Dercos Anti-Dandruff 390 ml Yağlı Saçlar
Vichy Dercos Anti-Dandruff 390 ml Yağlı Saçlar
Vichy Dercos Anti-Dandruff 390 ml Yağlı Saçlar

Vichy Dercos Anti-Dandruff 390 ml Yağlı Saçlar (108633)

0,00
Marka : VICHY
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺136,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺113,63(KDV Dahil)
VİCHY DERCOS ŞAMPUAN KEPEĞE KARŞI-YAĞLI SAÇ ANTİ PEL / GRAS PS 390 ML

İlk kullanımdan itibaren inatçı kepeklere etki eder. Saçları gözle görünen kepekten arındırır. Düzenli kullanımla kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Kepekli, yağlı ve kaşıntılı saçlar içindir.
Selenyum DS içeren ilk patentli formül.
Kepeğe karşı güçlü etkin bileşim Selenyum Disilfure ve hücrelere nüfuz eden gerçek çimento Cohesyl TM.
Taze ve hafif formüllüdür.
1973 yılından itibaren saçın gelişimi ve saç dökülmesi üzerinde öncü bir uzmanlık. Saç derisi aktivitesinin tetiklenmesi ve iyileştirilmesi için dermatoloji tarafından tanınan saç ile ilgili aktif maddeler. Etkinliği kanıtlanmış. Saç lifi üzerinde keyifli dokusu ile gözle görünür sonuç. Saç tipine uygun ürünler.

Kullanım:
İlk kullanımda saçınızda uyguladıktan sonra 2dk. bekletin ve sonra yıkayın. Devam eden kullanımlarda masaj yaparak uygulayın ve yıkayın.
4 haftalık bir kür.

Sonuçlar:
İlk kullanımdan itibaren inatçı kepeklere etki eder. Saçları gözle görünen kepekten arındırır. Düzenli kullanımla kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Saç derisinin yeniden şekillenmesi ve bakım durdurtuktan sonra dahi 4 hafta boyunca kepeksiz bir saç.
Saçlar sağlıklı, yuuşak ve parlaktır.*
* 71 kişi üzerinde yapılan kullanım testi.
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Çerez Kullanımı