Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan (Normal-Yağlı saçlar) 390ml
Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan (Normal-Yağlı saçlar) 390ml

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan (Normal-Yağlı saçlar) 390ml (93607)

0,00
Marka : Vichy
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺134,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺107,20(KDV Dahil)

Vichy Kepek Karşıtı Şampuan (Normal-Yağlı saçlar) 390ml 


İLK KULLANIMDAN İTİBAREN GÖRÜNÜR KEPEK ÜZERİNDE ETKİLİDİR. 6 HAFTADA KEPEĞİ KONTROL ALTINDA ALIR. PARABEN İÇERMEZ

 

DERCOS GÜVENLİK SÖZÜ:

1973 yılından itibaren, saç gelişimi ve dökülmesi üzerinde öncü uzmanlık. Saç derisi aktivitesinin tetiklenmesi ve geliştirilmesi için saç araştırmaları tarafından bilinen saç ile ilgili aktif maddeler.

 

Özellik:

Cohesyl ile birleşen Selenyum DS içeren patentli formül.

Kullanım Şekli: 


İlk kullanımda saçınıza uyguladıktan sonra 2 dk bekletin ve durulayın. Devam eden kullanımlarda masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

İçerik:


Aqua/Water, Sodıum Methyl  Cocoyl Taurate Laureth-5 Carboxylıc Acıd, Cocamıdopropyl Betaıne, Sodıum Chloride Bısabolol, Farnesol, Hexylene Glycol, Parfum/Fragrance.

Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı