Vichy Aqualia Thermal Night Spa Cream Gel 75 ml
Vichy Aqualia Thermal Night Spa Cream Gel 75 ml

Vichy Aqualia Thermal Night Spa Cream Gel 75 ml (54031)

0,00
Marka : Vichy
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺176,00(KDV Dahil)

Vichy Aqualia Thermal Night Spa Cream Gel 75 ml

Ürün Özellikleri :Yorgun ve canlılığını yitirmiş, nem kaybı yaşayan hassas ciltlerde kullanabileceğiniz gece kremidir. Cildin gece boyunca nemlendirilerek yumuşaklık ve canlılık kazanmasına yardım eder, Nem kazanan cildin, kadifemsi görünmesini sağlamaya ve kuruluk nedeniyle oluşan rahatsızlıkların rahatlamasına da yardım eder. Cildinizde kolayca emilim sağlar ve yağlı bir his bırakmadan nemlendirir. Hipoalerjenik olarak tasarlanan krem cildi besleyen ve güçlendiren Vichy Termal suyu içermektedir.

Sonuç :Gece boyunca nem kazanan ve canlanan bir cilt cilt için yardım.

Kullanım Şekli :Her gece temiz cildinize yumuşak bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. Göz çevresine getirmeyiniz.

Ürün, istenirse haftada bir veya iki kez de maske olarak kullanılabilir.

İçerik :Hiyalüronikasit,Aquabioryl(tm),Gliserin,Vichy termal suyu

Hassas ciltler için üretilmiş, yoğun bakım sağlamaya yardımcı olan gece kullanımına uygun nemlendiricidir.

Ürün içeriğinde Hiyalüronikasit,Aquabioryl(tm),Gliserin, bulunur.

Night Spa içeriğinde bitkisel yağlar da bulunmaktadır.

 Vichy thermal suyu da formülasyonun da bulunmaktadır.

 Dermatolojik testlerden geçirilmiş ürün, hassas ciltler için de uygundur. Ciltte yağlı bir his bırakmayan ürün hızlıca emilir.

 Paraben içermeyen ürün nem etkisi sağlamaya yardım ederek cilde yumuşaklık kazandırmayı da desteklemektedir.

 Uzmanlar yaptıkları araştırmalarda gece cilt metabolizmasının ve kan dolaşımının gündüze oranla daha hızlı ve fazla olduğunu gözlemlemiştir. Bu yüzden gece yapılan tüm bakımlar daha etkilidir. Ayrıca gece bakım ürünleri çoğunlukla daha yoğun ve besleyici içeriğe sahiptir. Gece saatlerinde cilt, dış etkilere daha az maruz kaldığı için yenilenmesi ve onarımı daha kolay olabilmektedir.Vichy Aqualia Thermal Night Spa Cream Gel, gece boyunca cildi nemlendirmeye ve bakımını yapmaya yardım eder.

 Kullanım:

Her gece temiz cildinize hafif bir masaj yaparakuygulayınız. Göz çevresinden sakınınız.

İstenirse haftada bir veya iki kez maske olarak da kullanılabilir.

Benzer Ürünler
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünler; yasal olarak baştan ayağa dişler, saçlar, tırnak ve dış genital organlar da dahil olmak üzere insan vücudunun tamamına uygulanacak şekilde hazırlanmış ve tek ve nihai amacı vücudun kısımlarını temizlemek, görünümü güzelleştirmek ya da değiştirmek, koku vermek ve vücudu iyi tutan maddelerin tümü şeklinde tanımlanmaktadır. Kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tedaviye yardımcı olmak, hastalığı önlemek ya da önlenmesine yardımcı olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Kozmetik ürünler cildin alt tabakalarına kalıcı olarak nüfuz etmemektedir. Sağlık Sepeti’nde belirtilen açıklamaların tamamı, üretici ya da ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketleri ve broşürler gibi bilgi ve belgelerle desteklenmektedir. Bu bilgiler ürünlerden beklenilen etkilerin kesin olarak gerçekleşeceği ya da ürünlerde herhangi bir yan etki bulunmadığının garantisini vermemektedir.

Çerez Kullanımı