VenofaMed Aktif Tırnak Bakım Ürünü
VenofaMed Aktif Tırnak Bakım Ürünü

VenofaMed Aktif Tırnak Bakım Ürünü (55527)

Marka : VenofaMed
Fiyat : ₺159,56(KDV Dahil)
VenofaMed Aktif Tırnak Bakım Ürünü Aplikatör Kalem

VenofaMed tırnak bakım ürünü aplikatör kalemi tırnağın dış yüzeyine uygulanan ve tırnağın hasar görmüş bölgelerinin bakım ve onarımına yardımcı doğal içerikli bir solüsyondur. Tırnak tarafından anında emilen etkili ve faydalı doğal özler içerir.
Tırnaktaki şekil bozukluğu veya renk değişikliklerinin giderilmesine yardımcı olur. Patentli formülü sayesinde bitki özlerini doğrudan tırnak köküne taşır.
 
Kullanımı :
Haricen kullanım içindir. İlk iki hafta günde iki kere renk değişikliğine uğramış veya hasar görmüş tırnak üzerine uygulanmalıdır. İki haftadan sonra uygulama günde bire düşürülebilir. Uygulama esnasında Venofamed’in tırnağa bir sefer sürülmesi yeterlidir. Solüsyon sorunlu tırnağın içine ortalama bir dakika içinde nüfuz eder, bu süre sonunda günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Tırnağın kalınlığına bağlı olarak 3 ile 8 gün sonunda tırnakta doygunluğa ulaşır. Kullanıma, tırnak yenilenme süresi olan eller için 6-8 ay, ayak tırnakları için 8-12 ay süreyle devam edilmelidir. Kullandıktan sonra ürünün kurumaması için kapağını kapatınız. Aşınan aplikatör uçlarını yenileriyle değiştiriniz.

İçeriği:
Etil Laktat 2,2mg Trletil Sitrat 0,125mg Avustralya Mavi Selvi Ağacı Yağı (Callitris Intratropica) 0,5mg Laktik asit %90 0,0045mg Lavanta Yağı 40/42 (Lavandula Angustifolia Yağı) 0,306850mg Çay Ağacı Yağı (Melaleuca Alternifolia) 0,002468mg
Ürün Detay Uyarı Metni

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.